PayTR kimdir?

PayTR kimdir?

2009 yılında Türk Mühendisler tarafından kurulan ve BDDK tarafından yetkilendirilmiş bir ödeme kuruluşu olan PayTR; e-ticaret siteleri, mobil uygulamalar ve iş modeli B2B ödeme tahsilatı olan firmaları Sanal POS, Linkle Ödeme, Pazaryeri, Kart Saklama, Mobil POS, Tekrarlayan Ödeme (Abonelik Modeli) ve Havale/EFT gibi ihtiyaç duyacağınız her türlü ödeme hizmetini sunmaktadır.

2019 Eylül ayında, Türkiye’de 10. yılını dolduran ilk ödeme kuruluşu olan PayTR, Fintech Forum’19’da Türkiye’nin en çok ciro yapan şirketleri sıralaması, en inovatif ürün kategorisinde PSM Awards 1.’si ve Şikayetvar platformunda en yüksek teşekkür oranları ile Mükemmel Müşteri Memnuniyeti sağlayan ilk 10 firma arasında yer alarak, A.C.E Awards Ödeme Sistemleri Gold Ödülü sahibi olmuştur. 2015 yılından bu yana; Deloitte Teknoloji Fast 50, İlk 500 Bilişim Şirketi ve TOBB en hızlı büyüyen 100 şirketi sıralamasında yer almaktadır.

26 Nisan 2016 itibarıyla 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında lisanslı bir ödeme kuruluşu olup, aynı zamanda Ödeme ve Elektronik Para Derneği (ÖDED) üyesidir.

Submit comment

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat